SIA „Linus Medical” vēlas padarīt savu vietni pēc iespējas ērtāku lietošanai. Šim nolūkam SIA „Linus Medical” ir jāzina, kuras lapas apskata un kuras pārlūkprogrammas izmanto vietnes apmeklētāji, un kā viņi pārvietojas starp dažādām vietnēm. Datu savākšanai un analīzei tiek izmantota programma “Google Analytics”, par kuras iespējām sīkāk var izlasīt šeit.


Ja nevēlaties, lai šāda veida analīzē tiktu izmantoti jūsu apmeklējuma dati, varat savai pārlūkprogrammai pievienot atbilstošo papildinājumu, kas atrodams šeit.


Sīkdatnes (angliski cookies) ir informācija, kuru pārlūkprogramma saglabā lietotāja ierīcē un kas ir paredzēta lietotāja veikto izvēļu saglabāšanai (izvēlētā valoda, lietotājvārds u. c.). Lietotājs savā pārlūkprogrammā var atspējot sīkdatnes, taču tas var mazināt vietnes lietošanas ērtumu. Sīkdatnes lietotāja ierīcē glabājas īsu laiku. Vispārīgi šis periods ilgst ne vairāk kā mēnesi. Ja vēlaties sīkdatnes aizliegt vai dzēst, izlasiet savas pārlūkprogrammas lietošanas instrukciju. Lietotāju apmeklējumu dati ir anonīmi, un tiem var piekļūt tikai ierobežots SIA „Linus Medical” darbinieku loks.

 

Serveri, kuros atrodas mūsu vietne, vaicājumu datus glabā tikai tehniskiem nolūkiem, lai nodrošinātu vietnes pareizu darbību un vajadzības gadījumā identificētu kļūmes cēloni/ņus datiem piekļūst SIA „Linus Medical” IT partneris un serveru pakalpojuma sniegšanas uzņēmuma tehniskais personāls.
SIA „Linus Medical” vietnē var iegūt papildu informāciju, ievadot savus personas datus. Šie dati tiek izmantoti tikai attiecīgo pieprasījumu izpildei.


Ja jums ir kādi ierosinājumi vai jautājumi par personas datu apstrādi, lūdzu, sazinieties ar mums: infoLV@linusmedical.com


Ja jūs uzskatāt, ka jūsu privātuma tiesības ir pārkāptas, varat iesniegt sūdzību Datu aizsardzības inspekcijai. Ja jūsu pastāvīgā dzīvesvieta ir citā ES dalībvalstī, jūs atradīsit attiecīgās iestādes kontaktinformāciju šeit.